Národní premiéra festivalu létajících pivovarů je úspěšně za námi. Děkujeme všem zúčastněným za vytvoření skvělé atmosféry a zde máte výsledky hlasování o nejoblíbenější pivovar:

1. místo
Létající Bezdomovec
2. místo
Psychovar
3. místo
WildCock
Program

FRIDAY 10. 9.

14:00 – 22:00

Music

Doggybag (CZ)
Delta Blues Jam (CZ)
Brass Avenue (CZ)

Hudba
16:00 - 17:30 Doggybag (CZ)
17:30 - 19:00 Delta Blues Jam (CZ)
19:00 - 21:00 Circus Problem (CZ)

gastronomy

Balkan Grill
Laziz street food – Indian specialties
Škvarkové tyčinky
Vegan City
Coffee Friends

Hudba
16:00 - 17:30 Doggybag (CZ)
17:30 - 19:00 Delta Blues Jam (CZ)
19:00 - 21:00 Circus Problem (CZ)

SATURDAY 11. 9.

10:00 – 22:00

Music

Rí Ra (CZ/NL)
Circus Problem (CZ)

ZVA 12-28 Band (SK)

Hudba
16:00 - 17:30 Doggybag (CZ)
17:30 - 19:00 Delta Blues Jam (CZ)
19:00 - 21:00 Circus Problem (CZ)

gastronomy

Balkan Grill
Laziz street food – Indian specialties
Škvarkové tyčinky
Vegan City
Coffee Friends

Hudba
16:00 - 17:30 Doggybag (CZ)
17:30 - 19:00 Delta Blues Jam (CZ)
19:00 - 21:00 Circus Problem (CZ)

Hudba
16:00 - 17:30 Doggybag (CZ)
17:30 - 19:00 Delta Blues Jam (CZ)
19:00 - 21:00 Circus Problem (CZ)

Výsledky losování o ceny věnované národním pivovarem Budvar

PÁTEK 10. 9. 2021

1. místo – Zdeněk Havlíček / Vraňany (vyzvedl)
2. místo – Lucie Bartůňková / Praha (vyzvedla)
3. místo – Otmar Brancuzský / Velký Beranov (vyzvedl)
4. místo – Martina Pečínková / Říčany (vyzvedla)
5. místo – Julie Klementová / Praha 5 (vyzvedla)
6. místo – Bára Jančaříková / Praha 5 (vyzvedla)
7. místo – Oren Yona / Izrael (nevyzvedla)
8. místo – Tomáš Kučera / Praha 10 (vyzvedl)
9. místo – Tereza Zlo / Praha (vyzvedla)
10. místo – Linda Loukotová / Žandov (nevyzvedla)
11. místo – Veronika Hauptová / Praha-Letňany (nevyzvedla)
12. místo – Ellen Doms / Belgie (nevyzvedl)

SOBOTA 11. 9. 2021

1. místo – Daria Shamai / Tel Aviv (Izrael) (nevyzvedla)
2. místo – Barbora Kudláčková / Praha (nevyzvedla)
3. místo – Jan Petrů / Praha 4 (vyzvedl)
4. místo – Anna Hudačeková / Praha 3 (nevyzvedla)
5. místo – Ruchi Verma / Praha (vyzvedla)
6. místo – Andrú Jesmenej / Praha (vyzvedl)
7. místo – Valeriia Didoborshch / Pardubice (nevyzvedla)
8. místo – Lukáš Pilát / Mrač (vyzvedl)
9. místo – Eliška Plzáková / Příbram (vyzvedla)
10. místo – Tomáš Skýpala / Praha (vyzvedl)
11. místo – Ivana Freislerová / Praha (domluvena na vyzvednutí)
12. místo – Václav Vávra / Praha 7 (vyzvedl)

Všem výhercům srdečně gratulujeme!

Soutěžilo se o karton plechovek ležáku 33, karton plechovek Budvaru Original, karton Opičího ALE (vyrobeno ve spolupráci s Nachmelenou Opicí), látkový batoh s koženými prvky, čepice a tašku merche.

Výhry pro ty, kteří se je dosud nevyzvedli, máme pod zámkem a pod zámkem vám je budeme držet do 25. září. Pište případně na produkce@farmarsketrziste.cz

(We have your winnnings for those who have not yet picked them up, we have them under lock and key and we will keep them under lock for you untill 25th September. Write to e-mail adress produkce@farmarsketrziste.cz if necessary.)

ADDRESS:

Archetyp – registered association
Šumavská 69/17, 120 00 Praha 2

IČ: 27019705
Tax ID: CZ27019705
Account number: 2300768512/2010

DIRECTOR OF THE FESTIVAL:

Jiří Sedláček – produkce@farmarsketrziste.cz

FESTIVAL PRODUCTION:

Alena Bžochová – produkce@farmarsketrziste.cz

FESTIVAL PROFESSIONAL ADVISORS:

Ing. Michal Vokřál, CSc. – michal.vokral@seznam.cz
Ing. Marek Kamlar – marek.kamlar@gmail.com